Eventy flotowe
Ceny paliw
Województwo PB 98 PB 95 ON LPG

Vademecum PTF SKFS 2017 Data: 27.12.2017 | Miejsce:

Kolejny test za nami. Ponownie zatoczyliśmy koło i znowu Profesjonalny Test Flotowy możemy połączyć ze słowem pierwszy. 

Dlaczego? 

Dowiesz się w III edycji Vademecum PTF SKFS. 


Vademecum PTF SKFS 2016 Data: 23.02.2017 | Miejsce:

Kolejny, siódmy już Profesjonalny Test Flotowy za nami. Profesjonalny - ponieważ przeprowadzają go tylko i wyłącznie Fleet Managerowie, osoby zarządzające flotami, kształtujące Politykę Flotową i mające bezpośredni wpływ na wybór  amochodów w swoich firmach. Profesjonalny, ponieważ na ocenę końcową składają się nie tylko subiektywne wrażenia z jazdy, ale również twarde fakty, takie jak spalanie (rzeczywiste), wartość rezydualna, koszty serwisowe, emisja CO2 czy koszt zakupu.


Vademecum PTF SKFS 2015 Data: 30.05.2016 | Miejsce:

To był wyjątkowy, pod wieloma względami Profesjonalny Test Flotowy. To dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu naszych Członków, niektórzy uczestniczyli w Teście nawet 2 lub wszystkie 3 dni. Bardzo dziękujemy. Prawie wszystkie marki flotowe wskazane przez Członków SKFS, po uprzedniej statystyce przedstawionej przez SAMAR, podstawiły samochody w wymaganych specyfikacjach. To potwierdza jak istotnym wydarzeniem flotowym jest PTF. W tym roku szczególny nacisk został postawiony na samochodu dostawcze do 3,5 DMC. To było wyzwanie dla wielu Fleet Managerów, którzy często w większości mają do czynienia z samochodami osobowymi.


Vademecum PTF SKFS 2014 - Pierwsza publikacja SKFS Data: 24.02.2015 | Miejsce:

Profesjonalny Test Flotowy  2014, to pierwsza edycja organizowana wyłączenie przez członków Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Kapituła składająca się z 15 osób opracowała: regulamin, kryteria oceny, ich właściwości oraz harmonogram działań. Dodatkowo wsparliśmy się wiedzą i doświadczeniem takich firm jak: SAMAR, Eurotax oraz Finder. W PTF brało udział 90 fleet managerów, którzy 43-ma nominowanymi samochodami przejechali prawie 12 tys km. Ostatnim, a zarazem jednym z najistotniejszych elementów projektu, było merytoryczne opracowanie, podsumowujące wyniki naszej pracy, czego efektem jest niniejsze Vademecum PTF SKFS’14.


Nigdy nie jeżdżę po alkoholu Data: 01.10.2014 | Miejsce:

 Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych zostało partnerem akcji "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu". 
Akcja „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” jest inicjatywą szerokiej koalicji, w skład której wchodzą instytucje, organizacje branżowe oraz podmioty komercyjne. Akcja jest otwarta, a jej inicjatorzy zachęcają różne podmioty do przyłączenia się i upowszechnienia symbolu kampanii. Celem kampanii jest propagowanie zasady: Nigdy nie jeżdżę po alkoholu. Inicjatorzy projektu chcą zintegrować oraz zaktywizować społeczeństwo wokół myśli przewodniej projektu.

Nowsze wpisyStarsze wpisy
Newsletter
Logowanie na forum


© 2014 Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych