Trwa nabór Kandydatów na czwartą edycję studiów podyplomowych Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością.

Studia te są unikalną na polskim rynku ofertą zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych dla podejmowania trafnych decyzji w zarządzaniu pojazdami służbowymi oraz mobilnością pracowników.

Studia podyplomowe Zarządzanie Flotą Samochodową i Mobilnością to jedyna w Polsce kompleksowa oferta uzyskiwania oraz poszerzania kompetencji zawodowych w zakresie zarządzania flotą pojazdów służbowych oraz mobilnością pracowników. Za prowadzenie tych studiów Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej wspólnie z Polskim Związkiem Wynajmu i Leasingu Pojazdów oraz ze Stowarzyszeniem Kierowników Flot Samochodowych w 2018 r. uzyskał prestiżową nagrodę Fleet Leader 2018.

Dokumenty od Kandydatów będą przyjmowane od 2 września do 18 września 2020 r., zaś rekrutacja w systemie informatycznym będzie prowadzona do 18 września 2020 r.

W Radzie Programowej studiów SKFS reprezentują Krzysztof Koszewski (k.koszewski@skfs.pl) oraz Jacek Mleczek (j.mleczek@skfs.pl).
Krzysiu i Jacek chętnie odpowiedzą na dodatkowe pytania związane ze studiami.

Gorąca prośba z mojej strony o informację zwrotną na maila (h.gwizdz@skfs.pl), w przypadku kiedy planujecie dokonać zgłoszenia na IV edycję studiów.

Więcej informacji nt naboru na studia znajdziecie na https://www.wt.pw.edu.pl/Studenci/Zarzadzanie-flota-samochodowa-i-mobilnoscia/Rekrutacja

Więcej informacji nt studiów znajdziecie na https://www.wt.pw.edu.pl/Studenci/Zarzadzanie-flota-samochodowa-i-mobilnoscia/O-studiach