Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma InPost, w której nasz stowarzyszeniowy kolega Michał Kącki zarządza flotą, zwyciężyła w konkursie o Nagrodę Flotowy Lider Elektromobilności, w kategorii „Firma Najbardziej Zaangażowana we Wdrażanie Napędów w Pełni Elektrycznych”. Nagroda ta przyznana została po raz pierwszy.
Wśród najwyżej ocenionych firm w konkursie o Nagrodę PZWLP Eko Flota w kategorii „Flota Najbardziej Przyjazna Środowisku” znalazły się poza laureatem również firmy BNP Paribas i Lotte Wedel. Nagroda ta przyznawana w oparciu o nominacje i oceny 3 organizacji branżowych – poza PZWLP także Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych i Związku Polskiego Leasingu.
W gronie najwyżej ocenionych przez jury konkursowe firm w kategorii „Firma Najbardziej Zaangażowana w Edukację Kierowców” znalazły się również firmy BNP Paribas oraz Schneider Electric, w których zarządzają flotami nasi stowarzyszeniowi koledzy. Nagroda ta przyznawana  jest w drodze nominacji i ocen nie tylko PZWLP, ale również Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego.
Flotą BNP Paribas zarządza nasz stowarzyszeniowy kolega – Marek Andruchów.Flotą Lotte Wedel zarządza nasza stowarzyszeniowa koleżanka – Blanka Pabisiak.Flotą Schneider Electric zarządza nasz stowarzyszeniowy kolega – Andrzej Chocyk