W tym jubileuszowym roku  program Eksperta Flotowego był poświęcony tematom bezpieczeństwa na drodze, elektromobilności i narzędziom do diagnozy obszaru flot w firmie.

25 listopada odbyła się jubileuszowa Gala Eksperta Flotowego, na której poznaliśmy tegorocznych laureatów, którzy zostali wyłonieni spośród 500 uczestników.

Zwycięzcami tego prestiżowego programu zostali: Natalia Misiaczyk , Rafał Ciszkowski oraz  Mateusz Zaleśny.  Pani Natalia uzyskała najlepszy wynik w historii (przez 10 lat mieliśmy ponad 2000 uczestników programu) ale jest także jest pierwszą kobietą, która stanęła na najwyższym podium szkolenia Expert Flotowy.

Nas bardzo cieszy i jesteśmy dumni z podium Mateusza Zaleśnego, który jest członkiem SKFS.

Mateusz w rozmowie z nami mówiło o bardzo wysokim poziomie tegorocznego egzaminu, a za prawdziwe wyzwanie uznał: „zadanie egzaminacyjne, w którym należało wykonać audyt floty za pomocą narzędzia SPIDER. A otrzymane wyniki trzeba było poddać analizie, a następnie zaprezentować działania w ramach strategii rozwoju floty”.

Ekspert Flotowy na stałe wpisał się w kalendarz branżowych wydarzeń dla managerów flot. Szkolenia organizuje Volkswagen Financial Services wraz z partnerami ŠKODA AUTO  i naszym stowarzyszeniem.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!