Zmiany w Zarządzie Stowarzyszenia


Aneta Heród od maja br. pełnie funkcję Skarbnika i  odpowiada za finanse stowarzyszenia.

Zawodowo od ponad 5 lat pracuje w firmie 7R S.A będącej deweloperem powierzchni magazynowych. 

Za najciekawsze obowiązki flotowe uważa wprowadzanie usprawnień, które zwiększają komfort pracy zespołu i użytkowników, wdrażanie działań optymalizacyjnych, nie tylko kosztowych oraz działania krążące wokół szeroko pojętej ekologii we flocie. 

Prywatnie pasjonat – amator fotografii dziecięcej i ciążowej.

Natalia Misiaczyk

Natalia Misiaczyk, końca czerwca pełni funkcje Sekretarza.

Zwyciężczyni jubileuszowej 10. edycji Eksperta Flotowego 2022 i  jednocześnie pierwsza kobieta, która zdobyła ten tytuł w historii całego wydarzenia. Aktualnie studentka studiów podyplomowych Zarządzanie Flotą Samochodową i Mobilnością na Politechnice Warszawskiej.
 
Zawodowo Specjalista ds. CRM i floty samochodowej w Remmers Polska Sp. z o.o. Z firmą związana jest od 2013 roku stanowiąc pierwszą linię wsparcia w zakresie digitalizacji procesów sprzedaży dla zespołów handlowych i kadry menadżerskiej. Czuwa nad stabilnością funkcjonowania programu, przeprowadza działania controllingowe oraz organizuje wewnętrzne szkolenia techniczne dla pracowników. W obrębie zarządzania
flotą, odpowiedzialna za kreowanie i monitorowanie procesów zawartych w polityce flotowej. Stanowi nadzór nad administrowaniem umów leasingowych, polis ubezpieczeniowych, kart paliwowych i serwisów.

Niezwykle zorganizowana i uparcie dążąca do upragnionego celu. Na co dzień miłośniczka motoryzacji i pasjonatka kolarstwa mogąca pochwalić się sukcesami w amatorskich ligach MTB.

Obydwu Paniom gratulujemy objęcia tych zaszczytnych funkcji, życzymy wiele satysfakcji.