Akcja Mikołajki jest dla nas wyjątkowym wydarzeniem, które gości w naszych flotowych kalendarzach już 4 lata.W tym roku Ekspedycja Mikołajkowa SKFS odwiedziła Dom Dziecka im. Św. Józefa w Sanoku. Projektem pomocy objęliśmy również IOP w Otwocku – Fundację Rodzin Adopcyjnych.

Hojność naszych członków i firm, w których pracują była tak ogromna, że część rzeczy dla maluszków z IOP przewieźliśmy do magazynu w Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku, skąd na bieżąco będą dostarczane do Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego.

Ekspedycja do Sanoku wyruszyła 4 grudnia z Warszawy. Po południu byliśmy już na miejscu. Dzieci wraz z Wychowawcami przyjęły nas bardzo gorąco. Było to dla nas wzruszające i wspaniałe spotkanie, które na długo zapisze się w naszej pamięci.

Dziękujemy wszystkim członkom oraz firmom, w których pracują za przyłączenie się do akcji. Ogromne podziękowania kierujemy do firm Pierre Fabre Medicament (Oral Care, General Line)Harper Hygienics, Sygnity, Technonicol, Suez, Metro, Eris Partner Lublin, Wedel oraz Avon.

Dziękujemy również zespołowi flotowemu Kia Motors Polska za pomoc w zorganizowaniu Ekspedycji i wsparcie projektu. Szczególnie chcielibyśmy podziękować Elfowi Flotowemu Basi Brzozowskiej, bez której Akcja Mikołajki nie byłaby tak wyjątkowa.