W dniach 13-15 marca 2024 w Hotelu Jawor SPA odbyło się spotkanie Członków SKFS i Partnerów w ramach Flotowe Narty SKFS 2024.

Zgodnie z planem, punktualnie o godzinie 14.00, rozpoczęła się część merytoryczna pierwszego dnia eventu. Po krótkim przywitaniu zgromadzonych i wprowadzeniu zaproszonych gości przez Marek Andruchów  – Prezesa SKFS, uczestnicy zostali podzieleni na grupy i udali się odpowiednio na:

  1. Warsztat z Shell – gdzie szczegółowo omówiliśmy dlaczego ważne są karty paliwowe we flotach i jaka jest ich obecnie wartość dodana – Łukasz Klamka
  2. ⁠Warsztat z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. – na którym w szczegółach zapoznaliśmy się z tajnikami umowy agencyjnej, o której w ostatnich dniach było tak głośno – Marcin Paciorek.
  3. ⁠Warsztat z BNP Paribas Bank Polska, na którym poznaliśmy ich innowacyjną platformę do sprzedaży i zakupu aut hasztag#mamGO – Seweryn Mazurek.
  4. ⁠Jazdy testowe samochodami dostarczonymi przez Partnerów:

Wśród tegorocznych Partnerów możemy wymienić takie marki jak: Audi, BMW, Ford, Hyundai, Kia Polska, Mercedes, Volkswagen Group oraz firmy: BNP Paribas Bank Polska, CAR ARENA, Carefleet S.A. | Grupa Crédit Agricole, Eleport, Ecologic.io, MHC Mobility Polska Mooveno | Smart Mobility Services, Safety Logic, Shell, UTA Edenred, MJM, 99rent.

Partnerami medialnymi byli: Menadżer Floty i Magazyn Fleet  – Auto w firmie Fleet Meetings Sp. z o.o.

Zaproponowana po raz pierwszy formuła spotkań w małych grupach, okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, gdyż pozwoliła w naturalny sposób przejść ze standardowych spotkań w formie prezentacji do żywiołowych i merytorycznych dyskusji oraz wymiany doświadczeń.

Możliwość jazdy najnowszymi modelami samochodów jak zwykle cieszyła się bardzo wysokim zainteresowaniem i pozwoliła również i o tym aspekcie porozmawiać w nieco luźniejszej formule niż to ma miejsce w codziennej pracy Fleet Managera.

Wszystkie moduły zakończyły się punktualnie o 18:30  – konkursem z nagrodami, ufundowanymi przez firmę Mooveno | Smart Mobility Services.

To był wyjątkowo pracowity dzień dla wszystkich zaangażowanych stron, ale było warto gdyż w kuluarach dało się usłyszeć same pozytywne komentarze.

Kolejny dzień „nart z SKFS” był równie intensywny jak poprzedni, z mocnym naciskiem na „ducha Zespołu”, bezpieczeństwo i integrację.

W godzinach porannych wysłuchaliśmy prezentacji Ecologic.io w kontekście ich nowego produktu skupiającego się na bezpieczeństwie, a mianowicie „topdriver”. Następnie w ramach projektu „Świadomy kierowca” Członkowie SKFS mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy ze znajomości szerokorozumianego „kodeksu drogowego” w formie quizu online. Najlepsi zostali nagrodzeni.

Z testu płynnie przeszliśmy do części poświęconej wewnętrznym sprawom SKFS.

Kolejnymi atrakcjami były zajęcia łączące integrację z możliwością poznania uroków okolicy, w której mieliśmy przyjemność spędzać ten czas. Było zarówno aktywnie: jazda rowerami elektrycznymi Yamaha, wycieczka piesza pobliskimi szlakami lub w drugiej wersji – poznawcza, na której w towarzystwie lokalnego przewodnika była okazja poznać miasto Cieszyn. W wycieczkach towarzyszyli uczestnikom,  właściciele SPA HOTEL JAWOR ****, w którym gościliśmy.

Kulminacją kolejnego bardzo intensywnego dnia była Olimpiada teambuildingowa. Wzięli w niej udział zarówno Członkowie SKFS jak i Partnerzy.

Po południu czekało na nas podsumowanie wydarzenia z mnóstwem nagród od Partnerów za prowadzone w trakcie eventu konkursy.

Wieczorem  – podczas kolacja przy muzyce na żywo był czas na podsumowanie tego bardzo merytorycznego i przy okazji relaksującego choć pracowitego eventu.